Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Yılların verdiği tecrübeyle müşteri, kalite ve fiyat memnuniyetini esas alarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İLETİŞİM

Antibakteriyel zemin kaplama

Antibakteriyel zemin kaplama

Antibakteriyel zemin kaplama

Pvc zemin kaplama sistemleri birçok renk ve desen çeşitliliği sunan bir zemin kaplama sistemidir.

 

Tarkett  Gefloor  Forbo  Befloor

 

Kimyasal maddelere karşı dirençlidir yapısında insanlara ve çevreye zarar verecek etmenler bulundurmaz Antistatik ve Antibakteriyel bir Malzemedir…

 

ANTİBAKTERİYEL PVC ZEMİN KAPLAMASI
Antibakteriyel özellikte pvc yer döşemeleri yaşadığımız bütün alanlarda uygulanmaktadır. Dayanıklı yapısı ve hijyenik olmasından dolayı hastane ve okullarda en çok tercih edilen zemin kaplama malzemesidir. Pvc zemin kaplama modellerinin özellikleri aşağıda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

 

Antibakteriyel zemin kaplama

 

Zemin kaplamalarında son günlerde hem iş yerleri hem de evler için oldukça fazla tercih edilen pvc yer döşemeleri, geniş renk seçenekleri ile estetik görünüme büyük bir katkı sağlıyor. Dilediğiniz her renk ile zeminlerinizi kaplayabilmenize imkan sağlayan pvc döşeme, ayrıca çok başarılı bir taklit malzemesidir. Neredeyse her tür dekorasyon malzemesinin tamamen aynı görünümüne sahip olabilir.

 

Ayrıca kolay temizlenebilen pvc döşemeler, insanlara pratik çözümler sunmaktadır.


Homojen Pvc Yer Döşemesi
Homojen pvc kaplamalarda toplam kalınlığı 2mm olup tek tabakaya sahiptir. Heterojen pvc yer döşemesine göre antibakteriyel özelliği daha fazladır. Üst tabakadan alt tabakaya kadar aynı özellikte üretilmiş saf pvc kaplama malzemesidir. Hastanelerde en çok tercih edilen antibakteriyel pvc kaplama modelidir.

 

Antibakteriyel zemin kaplama


Heterojen Pvc Yer Döşemesi
2mm kalınlıkta 0,70 mikron film tabakasına sahip antibakteriyel yer döşeme malzemesidir. En güzel ve avantajlı yanı ise cila gerektirmemesidir. Pvc zemin kaplama malzemelerin içinde en ucuz zemin kaplama modelidir.


Antistatik Pvc Yer Döşemesi
Hem antibakteriyel hemde ESD özellikte yani elektrik akımını toprağa ileten antistatik yer döşeme malzemesidir. Genel olarak sistem odalarında, bilgisayar sınıfları ve ameliyathaneler için kullanılmaktadır. Diğer zemin kaplama fiyatları açısından baktığımızda antistatik pvc zemin kaplama fiyatları daha uygun fiyatlıdır.

 

Spor Salonu Pvc Yer Döşemesi
Kapalı Spor salonları ve fitness spor merkezleri için seçilebilecek en iyi yer zemin kaplama ürünüdür. Dayanıklı ve esnek yapısı sayesinde spor yaparken bacakları yormayan, spor salonları için özel üretilmiş yumuşak zemin kaplama malzemesidir. Kalınlıkları 2mm den başlayıp 10 mm ‘e kadar çıkmaktadır.

 

Antibakteriyel zemin kaplama


Akustik Pvc Yer Döşemesi
Adından da anlaşılacağı gibi yumuşak zemin kaplama malzemesidir. Antibakteriyel özellikte olup ürünün kalınlığı 2,45 mm, 3mm ve 3,50 mm kalınlıklarında marka modele göre değişmektedir. Toplantı odaları, Kütüphaneler, Fitness salonları, anaokulu kreş, çocuk oyun alanları gibi yumuşaklık istenen alanlarda kullanılmaktadır.

 

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları
İlgilendiğiniz ürünün linkini menüden tıklayarak görsellere ulaşabilirsiniz. Pvc zemin kaplama fiyatları web sitemizde paylaşılmamıştır nedeni, her malzemenin fiyatı farklı ve her işin metrajına göre uygulama dahil fiyatların değişmesidir. Pvc zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi almak ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

 

HOMOJEN Pvc zemin Malzemesi Hijyenik olduğu için hastane zemin kaplamada vazgeçilmez yer kaplama ürünüdür. antibakteriyeldir leke tutmayan kep yastıklı veya düz süpürgelik uygulaması yapılan bir üründür.pvc esaslıdır kalınlığı 2mm genişliği 2 metredir 60*60 karolarıda bulunmaktadır.antistatik özellikleriyle bayındırlık pozlarına uygun karo ve rolu ürünlerdir.

 

Antibakteriyel zemin kaplama

 

Homojen PVC yer döşemesi cila gerektirmez kolay temizlenebilen, Antistatik,antibakteriyel yer döşemesidir.Hastanelerde ameliyathane odalarında genellikle pvc kaplama tercih edilir sebebi ise antistatik özelliği olması insan vücudundaki elektrik akımını toprağa ileten bir üründür.

 

Antibakteriyel Pvc Yer Kaplamaları | POPVC / Linolyum Zemin Kaplamaları

Yaşadığımız mekanlarda , estetik, bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini bir arada sunabilen PVC ve Linolyum Zemin Kaplamalarının pek çok avantajı vardır.
Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmalara dayanıklıdır.
Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz.
Zengin renk ve model seçimine sahiptir.
Uygulaması kolay ve hızlı, temizliği pratik ve ekonomiktir.
Çevrecidir, yeniden işlenebilir ve yeni zemin kaplamalarının üretiminde kullanılabilir.

 

Antibakteriyel zemin kaplama


Uygulama Alanları:

Sağlık Kurumları - hastaneler, sağlık ocakları, dispanserler, laboratuarlar, eczaneler ve yaşlı yurtları
Eğitim Kurumları - okullar, anaokulları, yatakhaneler ve kreşler
Ofilser ve hükümet binaları
Mağazalar ve süpermarketler
Oteller
Kapalı spor salonları

Antibakteriyel pvc zemin Kaplama | Antibakteriyel Zemin Kaplama fiyatları | PVC Zemin Kaplama | Antistatik Pvc Zemin Kaplama Fiyatları | Hastane PVC zemin Kaplama fiyatları | PVC Zemin Kaplama malzemeleri | PVC Zemin Kaplama m2 fiyatları | Ameliyathane Zemin kaplamasıÜrünlerimiz

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM