Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Yılların verdiği tecrübeyle müşteri, kalite ve fiyat memnuniyetini esas alarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İLETİŞİM

Pandomo Zemin Kaplama

Pandomo Zemin Kaplama

Pandomo Zemin Kaplama

Artek Zemin ->> Pandomo Zemin Kaplama |  Pandomo Dekoratif Zemin Kaplama | Pandomo Zemin Kaplama modernlik, ayrıcalık ve dayanıklılık gerektiren mekan ihtiyacını tamamen karşılar.

 

Tarkett  Gefloor  Forbo  Befloor

 

Çimento bazlı modern endüstriyel görünüm sadece kamusal alanlarda değil, artan bir şekilde evlerde de kaliteli ve şık alanlar yaratmaktadır.

 

Pandomo Zemin Kaplama

 

Yüksek kalite standartları üzerinden uygulanan Pandomo zemin kaplama bu nedenle geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Konut, ticari firmalar, restaurant, alışveriş ve eğlence merkezleri, sağlık ve eğitim merkezleri ve daha birçok farklı alanlarda Pandomo zemin kaplamaları güvenli ve %100 garantili bir şekilde uygulanıyor.

 

PANDOMO zemin kaplamanın bir çok yüzü vardır, renk ton ve dalgalanmalarının, gölgelerin ve benzer tekniklerin kişisel zevklere uygulanmasıyla zeminler hayat bulur ve mekanlar yeniden başka bir görünüm kazanır.

 

Pandomo Zemin Kaplama

 

Pandomo Zemin Kaplama asgari uğraşma azami sağlamlığı da temin eder. Beş milimetrelik küçük bir kalınlıkla bile yüksek kaliteli bir parke veya doğal taşın esnekliğini sağlar.

 

En avantajlı zemin kaplamalarından biri olan Pandomo zemin kaplama geçmiş dönemlerde yüksek fiyat tarifesinden uygulanıyordu. Bu durum beraberinde tüketicilerin ekonomik yönden dezavantajlı olmasına neden oluyordu. Ancak zemin kaplamasına yoğun talepler oluşması sebebiyle bugün daha düşük fiyatlardan uygulanıyor. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

 

Pandomo Zemin Kaplama

 

Özellikleri

Pandomo Zemin Kaplama son derece dayanıklıdır ve çağdaş görünümleriyle çoğu konut ortamına uygundur ve yüksek yapısal esneklik, esneklik, tokluk ve iyi gürültü azaltma nitelikleri gösterir.

Pandomo Zemin Kaplama UV dayanımlıdır (sararmaz), bakımı kolay, temiz ve su geçirmezdir.

 

Döşememiz, kayma potansiyeline sahip bir seçenek ile mükemmel hijyenik özelliklere sahiptir ve ürün ömrü boyunca, mükemmel bir ayak altı hissi sunan çok çeşitli ortamların taleplerini karşılamak için yenilenebilir.

 

Pandomo Zemin Kaplama

 

Pandomo Zemin Kaplama Nedir?

Pandomo zemin ve duvar kaplamaları yüzeyler de kullanılabilen ve mekanda süreklilik sağlayan bir malzemedir. Pandomo, 2002 Almanya Domotex Yapı Fuarı’nda, “Yüksek Kaliteli Mimari Ürünler” dalında “En Yenilikçi (Innovative) Dekoratif Yüzey Kaplaması Ödülü”nü kazanmıştır. Bu ürün çimento bazlı olup mineral yağlarla cilalandığı için doğal olan ve 5 – 10 mm kalınlığında saten dokusu olmasına rağmen yüksek aşınma dayanımına sahip bir yüzey kaplama sistemidir. Pandomo ’da büyük alanlarda dahi derz bulunmaz, böylece tek parça doğal taş zemin özelliği göstermektedir. Uygulama esnasında tek dikkat edilmesi gerekilen koşul yüzeyin düz olmasıdır. İç tasarımda farklı yüzey görünümleri gelişmiş bir malzemedir. Bu sayede Pandomo sınırsız tasarım imkanı sağlar. Kişiye ve zevke özel renk seçenekleri, gölge, çizgi vb değiştirici etkiler zemini ve duvarları canlandırarak mekanı güzelleştirir, her mekana kendine has benzersiz bir hava katar.

 

Pandomo Zemin Kaplama

 

Pandomo zemin kaplama geniş ve kaliteli içeriğe sahip olan modern ve özel zemin kaplama türüdür. Dekoratif görünümlü, çimento içerikli ve kusursuz bir dizayna sahip olan bu zemin kaplamaları yüksek seviye dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle tahrip olması, kirlenmesi daha zordur. Pandomo zemin kaplamalarının günlük bakım ve temizliği son derece kolaydır.

 

Pandomo zemin kaplama geniş bir kullanım alanına sahiptir. Konutlar, ticari firmalar, restoranlar, alışveriş ve eğlence merkezleri, hastane ve okullar ve daha birçok farklı alanlarda Pandomo zemin kaplamaları güvenli bir şekilde uygulanabilir.

 

Beğenilere hitap eden bu profesyonel ürünler geniş renk skalalarında üretilir. Bu açıdan firmaların ve evlerin görünümüyle bütünleşir. Pandomo zemin kaplamaları mekânların iç alanlarında pozitif bir hava oluşturulması bakımından son derece idealdir. Kusursuz dizaynıyla tüm dikkatleri üzerinde yoğunlaştıran Pandomo zemin kaplaması işletmelerde ve evlerde maksimum düzeyde konfor, estetiklik sunuyor.

 

Pandomo Zemin Kaplama

 

Pandomo Nedir?

Pandomo doğal beton görünümüne sahip mineral bazlı bir ürün olup duvar ve zemin kaplamalarında kullanılmaktadır. Pandomo mimari dekorasyon için imkan sağlayan modern bir yüzey kaplama sistemidir. Pandomo ürünleri ile dilerseniz klasik homojen yüzeyler, dilerseniz de özgün tasarımlar yapabilirsiniz.

 

Pandomo Zemin Kaplama Nedir?

Pandomo zemin kaplama kaliteli içeriği ve geniş bir kulanım alanına sahip olan modern zemin kaplama çeşididir. Dekoratif görünümü, çimento içeriği, estetik dizaynı ve dayanıklılığıyla ön plana çıkar.

 

Pandomo Zemin Özellikleri Nedir?

Pandomo Zemin Kaplama oldukça dayanıklıdır ve modern görünümüyle çoğu konut ortamına uygunluk gösterir ve yüksek yapısal esneklik, tokluk ve gürültüyü azaltma nitelikleri gösterir. Pandomo Zemin Kaplama UV dayanımlıdır. (Sararmaz), bakımı kolay, temiz ve su geçirmezdir.

 

Pandomo Zemin Kaplama Fiyatları | Ardex Pandomo | Pandomo Tezgah | Pandomo Nedir | Ardex Fiyat Listesi | Pandomo Duvar | Ardex Zemin Kaplama | Pandomo StudioÜrünlerimiz

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM