Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Yılların verdiği tecrübeyle müşteri, kalite ve fiyat memnuniyetini esas alarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İLETİŞİM

Vinil zemin kaplama

Vinil zemin kaplama

Vinil zemin kaplama

Vinil Kaplama Uygulanabilecek Alanlar
Tuğla, beton, ahşap ve çelik konstrüksiyon üzerine uygulama yapılabilir. Tek veya çok katlı yapıların dış cephelerinde kullanımı sağlanır.

 

Tarkett  Gefloor  Forbo  Befloor

 

LVT Zemin Kaplamaları, dünyada ikinci en çok kullanılan plastik olan vinil diğer adıyla pvc kaplamasıdır. Vinil, bir takım doğal ve sentetik polimer malzemelerin harmanlanması ile üretilmektedir.

 


Neden LVT Zemin Kaplaması Tercih Etmeliyiz?
LVT zemin kaplamaları (glue down) yapıştırma, (loose lay) sök-tak ve kilit sistem – Geçmeli (click) LVT Zemin kaplama olmak üzere üç çeşit uygulama şekline bağlı LVT zemin kaplama seçeneği bulunmaktadır.

 

LVT vinil zemin kaplamalarında, karo veya levha şeklinde kullanılan ve oldukça esnek bir malzeme olan vinil; granit, beton, seramik ve parke görünümüne sahip olması sebebiyle birçok dekoratör ve mimar tarafından tercih edilen dayanıklı bir malzeme olma özelliğine sahiptir.

Vinil Kaplamanın Önemi
Vinil kaplamanın düzgün yapılması ve dayanıklı olması durumunda; yaşam alanınızda ısı ve ses yalıtımı sağlanmış olur. Haşere ve termitlere karşı ekstra bir koruma işlevi görür. Estetik açıdan, renk ve doku yelpazesinin genişliği sayesinde görsel bir etki olarak kullanılır. Oluşabilecek nem sızıntısı durumlarını engeller.

Vinil Maliyeti Nedir?
Vinil üretimi, oldukça ucuz olmasından dolayı az maliyetli bir üründür. Gerek işçilik gerekse de maliyeti konusunda ulaşabileceğiniz en ucuz yöntemlerden biridir. Vinil kaplamaları ve uygulamaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vinil zemin kaplama | Vinil zemin Kaplama Fiyatları | LVT Zemin Kaplama | Vinil Karo Fiyatları | PVC Zemin Kaplama Fiyatları | Vinil zemin Kaplama nedir | Vinil zemin Kaplama özellikleri | Vinil zemin Kaplama ÜRETİÇİLERİ

 

LVT Zemin Kaplama Uygulama Alanları
Ofis – Büro Zeminleri
Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
Kongre Salonu Zeminleri
Tiyatro Salonu Zeminleri
Sinema Salonu Zeminleri
Fuar Alanı Zeminleri
Otel Zeminleri
Mağaza – Showroom Zeminleri
Sağlık Hizmetleri
Hastane Zeminleri
Okul – Üniversite Zeminleri

 

Suya Dayanıklı ZEMİN Kaplamasıdır

Suya ve neme karşı dayanım gücünü artıran özel katmanlar sayesinde ıslak ve kuru zemin tüm alanlarda maksimum dayanıklılık sağlamaktadır.

 

Ateşe Dayanıklı zemin kaplamasıdır

Kullanılan yüksek teknoloji ürünü bileşenler sayesinde farklı ısı derecelerinde yanmalara karşı yüksek dayanım özelliği sağlanmaktadır.

 

LVT Yoğun Yaya Trafiği için uygun zemin kaplamasıdır

Yoğun kullanılan zeminlerde kullanıma bağlı olarak oluşabilecek aşınma ve zorlanmalara karşı dayanıklı ve estetik çözümler sunmaktadır.

 

Sessiz Yürüyüş Keyfi veren zemin kaplamasıdır

Kamusal ve ortak kullanım alanlarında diğer zemin kaplamalarına oranla yüksek seviyede ses yalıtımı ve rahat kullanım sağlamaktadır.

 

LVT ÇEŞİTLERİ:

LVT ler toplam kalınlık, aşınmazlık tabakaları ve boyutlarına göre sınıflandırılmakla birlikte kullanım alanlarına göre de sınıflandırılabilir.

LVT zemin kaplamaları tamamen yapıştırmalı (dry back),sökülüp takılabilen (loose lay) ve kilitli diye tabir edilen clik sistem olmak üzere 3 farklı özellikte olabilmektedir.

 

KULLANIM ALANLARI:

Sağlık: Hastaneler, klinikler, bakım ve huzur evleri vb. Eğitim: İlk ve Orta dereceli okullar, üniversiteler, anaokulları, kolejler, eğitim merkezleri ve misafirhaneler. Halka Açık Alanlar: Alışveriş ve eğlence merkezleri, fuarlar, restoranlar, kafeler, barlar, oteller ve pansiyonlar, ofisler, konferans salonları, banka şubeleri, yönetim binaları, sinema ve tiyatro salonları, iş yerleri, enstitüler, kütüphaneler, vb.

 

LVT Zemin Kaplama Kalite ve Dayanıklılık Performansı
Gündelik hayat akışında, zeminlerdeki ayak trafiği çok fazladır. Bu nedenle, aksiliklere karşı koruma sağlayan bir döşeme malzemesi seçmek çok önemlidir…

 

LVT Zemin kaplamalarının, bakımı ve temizliği çok kolaydır. Talaş vermez ve neme karşı dayanıklıdır; bu sayede mutfak, banyo dahil birçok zemin alanı için ideal bir seçenek haline gelir.

 Ürünlerimiz

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM