Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Yılların verdiği tecrübeyle müşteri, kalite ve fiyat memnuniyetini esas alarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İLETİŞİM

Yardımcı/Alt Yapı Ürünleri

Yardımcı/Alt Yapı Ürünleri

Yardımcı/Alt Yapı Ürünleri

 

Tarkett  Gefloor  Forbo  Befloor

 

Yardımcı/ Altyapı Ürünleri Nedir?

Yardımcı Alt Yapı ürünleri, birçok alanda işinizi ve işimizi kolaylaştırmaktadır.
Yalıtımda, korumada ve korunmada önümüze çıkan detayların çözümünde yardımcı olmaktadır.
Farklı özelliklerdeki alt yapı yardımcı ürünler, kullanım alanları oldukça fazla olan ürünlerdir.

 

Yardımcı/ Altyapı Ürünleri Nedir?

 

Zemin kaplama uygulamalarında, spor faaliyetlerinde, ev ve iş yaşantısında ihtiyaç duyulan bir takım yardımcı alt yapı ürünleri mevcuttur. Bu ürünlerden bahsedecek olursak epoksi zemin kaplama uygulamalarında kullanılan kuvars kum (silis kumu olarak da bilinir.) Koruyucu kaplama veya ilk kat olarak kullanılan zemin astarları, zemin düzleştirme işlemleri için tesviye şapları, PVC zemin yapıştırmak için kullanılan PVC Zemin Kaplama Tutkalları, spor faaliyetlerinde yaralanmaları engellemek için duvar koruma minderleri ve diğer tüm spor ekipmanları bunların yanı sıra merdiven burunluğu, alüminyum süpürgelik ve kapı geçiş çıtalarında hizmet sağlanabilir.

 

Yardımcı / Altyapı ürünleri sayesinde zemin kaplama ve diğer alanlarda işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Epoksi, PVC, Kauçuk Zeminler gibi zemin uygulamaları zeminin düzeltilmesine, cilalanmasına ya da yapıştırılmaya ihtiyaç duyar. Bu noktada astarlar, tesviye şapları ve zemin yapıştırıcılardan faydalanılabilir. İhtiyaç duyulan ürünler 25 kg vb. torbalar halinde ya da ambalaj içerisinde yer alabilir.

 

Aynı markaya ait farklı seri ürünler bulunmaktadır. Zemine ve şartlara göre seçim yapılmalıdır.

Spor ekipmanları alanında ise okullar, spor salonları, halı sahalar vb. yerler için skorbord ihtiyacı duyabilir. Birçok spor faaliyetinin ve oyunun oynandığı sahalar için çok amaçlı kullanıma uygun olan skorbordlar tercih edilebilir.

 

Çocuklar için mini futbol kaleleri tercih edilebilir. Kolay taşınabilir olmasından dolayı tekerlekli basketbol potaları da ilgi gören bir üründür. Ayrıca yine çocuklar için boyu ayarlanabilen basketbol potaları temin edilerek spora olan ilgi artırılabilir.

 

Tesviye Şapı Nasıl Atılır?

Şaplar, şap betonları ve altlık olarak kullanılan şaplar, çimento ve 4mm’lik elekten geçirilmiş kum ve sudan oluşmaktadır. Şaplar 1m³ kuma 500 kg çimento ve akışkanlaştırıcı katılarak pompa makinesiyle harç haline getirilerek atılır.

 

Zemin Astarı Ne İşe Yarar?

Zemin astarları yüzeylerin fiziksel ve kimyasal dış etkenlerden korunmasını veya zemin kaplamalarda ilk katmanın oluşturulmasını sağlar.

 

PVC Tutkalı Nedir?

Sert PVC-U parçaları (levha, boru, dirsek, zemin kaplamaları vb.) yapıştırmak için kullanılan özel yapıştırıcıdır. Bu yapıştırıcılar su, yağ ve benzine karşı dayanıklılık gösterir.

 

Solventsiz Epoksi Astar Nedir?

İki komponentli, solvent içermeyen epoxy bazli dolgusuz astardır. Dolgu ve pigment içermez. Sert bir film yüzey olusturur. Film yüzeyi parlak ve kaygan olup su,ve yağ geçirgenliğini önler ve kolay temizlenir.

 

Duvar Koruma Minderi Nasıl Takılır?

Duvar koruyucu minder sistemi paneller halinde üretilir. Duvar üzerine trifon vidalar aracılığıyla sabitlenerek duvara monte edilir.Ürünlerimiz

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM